Sizlerden ilham alıyor sizlere hizmet ediyoruz.

Fenerbahce’de Bağdat Caddesi ve Fener-Kalamış Caddesi arasında bulunan; Kalamış Parkı’na 250 m, Kalamış Marina’ya 300 m, Bağdat Caddesi’ne 30 m, Şükrü Saraçoğlu Stadına 500 m mesafede; hayatın tam ortasında, İstanbul’un merkezinde yaşamak isteyenler için ideal bir proje Saray 9.

Saray 9’da harika lokasyonla modern mimariyi, Caddenin hareketliliği ile Kalamış Parkının huzuru sükuneti buluşuyor. Çünkü Saray 9 bunların tam ortasında duruyor. İster caddenin akışına kendinizi kaptırın, ister denizin ve çiçeklerin kokusunun harmanlandığı Kalamış’a kendinizi bırakın.

Kavi Yapı projeyi 14 ay gibi kısa bir sürede tamamladı. Projede hayatın dinamizmi içerisinde huzur ve sükunet vurgulandı. Caddenin gürültüsünden etkilenmemek için Shuco doğrama sistemleri ve Isıcam Konforcam teknolojisi projede kullanıldı. Saray 9’da dünyanın en iyi markaları kullanıldı. Bunun yanında Saray 9’da “customerasation” yani müşterinin isteklerini önceleyen bir anlayış çerçevesinde yer kaplamaları, duvar boyaları, ankastre urun seçimleri Türkiye’nin önde gelen iç mimarları desteğiyle müşterinin tercihlerine bırakılıyor.


PROJENİN KONUMU

Fenerbahçe

TALEP FORMU