Sizlerden ilham alıyor sizlere hizmet ediyoruz.

Konsept

İçinden deniz geçen bir şehir İstanbul,yüzyıllardır şairlere,yazarlara,ressamlara ve İstanbul aşıklarına ilham veren,içinde sayısız hikaye,sayısız renk ve sayısız yaşam biçimi barındıran bir mozaik.

Bu muhteşem şehirde hayatı tadına vararak,doya doya yaşamak isteyenler var,işte bu duyguları paylaşan yeni sahiplerini çağıran projenin adı ‘Yakamoz’.

Denizi doyasıya seyretmek,denizden gelen o mis gibi iyot kokusunu içine çekmek,sahilde yürüyüşe çıkmak,bisiklete binmek,semt pazarına uğramak,yürüme mesafesindeki Adalar İskelesi’nden istediğiniz zaman Adalar’a gitmek gibi yaşamınızın keyfini çıkaracağınız durağın adı ‘Yakamoz ‘.

Şehir hatları vapuru,deniz otobüsü ve metroyu kullanarak İstanbul’da istediğiniz yere hiç vakit kaybetmeden ulaşmak,sevdiklerinizin de hiç zorluk çekmeden ve vakit kaybetmeden size ulaşması gibi sayısız güzelliği içinde barındıran yeni evinizin adı ‘ Yakamoz ‘.

Estetiği sağlamlıkla,konforla birleştiren,semtin ruhuna sadık kalarak inşa ettiği yapıları mimarinin ve teknolojinin geldiği son noktaya göre gerçekleştiren,alanının en iyisi teknik ekibimizin ustalık eserlerinden birinin adı ‘Yakamoz’.

Bırakın O’na kendinizi,hayatınızı güzelleştirsin,kolaylaştırsın,siz sadece hayallerinizi,sevdiklerinizi,beklentilerinizi,umutlarınızı alıp gelin,kendinizi teslim ettiğinizde ihtiyaç duyduğunuz,özlediğiniz,beklediğiniz herşeyi karşılayacak yaşamda bir mekanın adı ‘Yakamoz’.


PROJENİN KONUMU

Bostancı

TALEP FORMU